O mně

Já a má cesta k Mohandžodáro ♥


Jednoho dne mi kamarádka řekla: „Ty bys měla jet na Mohendžodáro, to by ti fakt pomohlo a už jsi na to zralá“ a já si říkala „tý jo, to už je během pár měsíců druhá žena, která mi vypráví o Mohendžodáru a je z něho nadšená…“
Před pár měsíci mi to přišlo ještě jako slovo z úplně jiného vesmíru… Tentokrát už ne.

Bylo to tak půl roku zpátky, co jsem se začala měnit v ženu. Pozvolna. Nenásilně. Tak nějak se to dělo samo... Já, technolog vyrábějící umělé trávníky, chodící v práci v montérkách a se šroubovákem v kapse.                                                            

Ani nevím, jak se to stalo, ale najednou proměna začala. Pozvolna, ale začala a okolí to vnímalo dřív než já.


Mohendžodáro? Tak jo, proč ne…

Za tři měsíce už jsem hučela s ostatními ve velké meditárně lažárenského meditačního centra. 5 dní meditací, tantrického cvičení, spontánních tanců a nádherného závěrečného rituálu. Byla jsem rozhodnutá. Jedu na další kurz. Tři pětidenky dvojky? Tak jo.

Každým setkáním jsem byla ženštější a ženštější, cítila jsem se nádherně. Nádherně a nádherně žensky. Nádherně, žensky, krásná a vyrovnaná. A ty reakce z okolí… to bylo jasné potvrzení, že má cesta k ženství se rozjela ve velikém a konečně je ze mne Žena. Technolog v montérkách se změnil v Ženu v montérkách, které prý i ty montérky neskutečně seknou ?


Ty nádherné pocity a zážitky z Mohendžodára ale přinesly víc než „jen“ změnu sportovního technika v Ženu. Po ztrápeně dlouhých třech letech jsem konečně otěhotněla ? A ano, jsem přesvědčená, že kromě manžela na tom mělo velký podíl právě i Mohendžodáro…


Takže... Děkuji Mohendžodáro, že jsi, a že jsem si k tobě našla cestu


Mám tě ráda, mé milované Mohendžodáro!